ZEMRA

mire se vini ne kete faqe
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  <a href=\\"http://www.userplane.com/chatlite/directory/deta<a href=\\"http://www.userplane.com/chatlite/directory/deta  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» o shpirt te kom
Fri Aug 28, 2009 10:02 pm nga kastriot

» FOto Makinash .
Tue Jul 29, 2008 2:23 am nga BAL_3D

» Wallpaper .
Tue Jul 29, 2008 1:55 am nga BAL_3D

» Mire se ju gjeta te gjitheve . Hola a todos ;)
Tue Jul 29, 2008 12:43 am nga BAL_3D

» sissy
Mon Feb 18, 2008 1:27 pm nga jam_me_zemer

» muzik tallava
Wed Feb 06, 2008 7:40 pm nga xeni22

» dj
Fri Dec 07, 2007 1:01 pm nga jam_me_zemer

» muzik turke
Tue Nov 13, 2007 9:19 pm nga jam_me_zemer

» muzik turke
Tue Nov 13, 2007 9:18 pm nga jam_me_zemer

Navigation
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Forum

Share | 
 

 ta bejme sic duhet ...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
jam_me_zemer
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 32
Location : mp3 shqip
Registration date : 03/10/2007

MesazhTitulli: ta bejme sic duhet ...   Sun Oct 07, 2007 3:12 pm

per prezantimin e kam fjalen mos mendoni keq
ta fillojme normalisht atehere

Per ata qe me njohin pershendetjeeeeeeeee, ndersa per te tjeret:

Quhem redi, jam gati 22 vjec dhe jetoj ne rodos ku dhe studjoj kete vit ne te 5-tin per Ing.
Me pelqen shume E EMBLA sidomos fantasy qe eshte para.
Me pelqen humori dhe ironia dhe sidomos nderthurja e te dyjave.
Mund ti perdori dikush te dyja keto cilesi ketu?
Mesa di une ne prezantime duhet te beni pyetje per te zhvilluar temen....
Pa he te shohim kush do pyesi sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zemra.top-me.com
 
ta bejme sic duhet ...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ZEMRA :: fantasy forum :: Prezantime-
Kėrce tek: