ZEMRA - Portalli


mire se vini ne kete faqe
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  KėrkoKėrko  PytėsoriPytėsori  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  <a href=\\"http://www.userplane.com/chatlite/directory/deta<a href=\\"http://www.userplane.com/chatlite/directory/deta  

:: welcome ::

     Mir se Erdhet ne WwW.zemra.top-me.com Kalofshit sa me Bukur
 
:: identfikohu ::

 Identifikohu 
 Regjistrohu 


    Photo de thomas950101

     Harrova fjalkalimin


G alt=""

themes

Visitor Map
Create your own visitor map!
iiiii
mpshqipp
Mp3 Shqip
fillimi
Tema Fundit
» Littl Yellow Pills
Thu Aug 04, 2011 1:32 am nga Vizitor

» Opposite Drug Reaction
Sun Jul 31, 2011 9:19 pm nga Vizitor

» Ļšīäāčęå
Fri Jul 29, 2011 3:18 am nga Vizitor

» Oregano Pills
Thu Jul 28, 2011 4:32 pm nga Vizitor

» generic cialis
Thu Jul 28, 2011 6:42 am nga Vizitor

» BybearoblealiSS
Sat Jul 23, 2011 12:30 am nga Vizitor

» o shpirt te kom
Fri Aug 28, 2009 10:02 pm nga kastriot

» FOto Makinash .
Tue Jul 29, 2008 2:23 am nga BAL_3D

» Wallpaper .
Tue Jul 29, 2008 1:55 am nga BAL_3D

Navigation
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
voto

  http://albinformatika.com/Albania Top 100http://top.uraeshijakut.com//
 http://www.rainca-top.com/ 
         http://top.argetohu.com/      
http://www.ksmp3-top.net/
http://www.aht-top.net/top/ http://p2palbania.com/top/
http://www.prishtina-top.com/


______________________


albume-shqip

barcaleta
Menu
SHERBIMET
Downloads
Forum
Lista e antareve
Shiko filma shqip
Shkarko mp3 shqip
Horoskopi ditor

Shout Box
Tregime erotike
Foto Galeri
Chat
Video

Njerez Dhe Fate
Moti sot
Krijo Faqe
TopLista
Poezi

MULTIMEDIA
Tv A1 live
Filma live
VideoKlipe
Humor shqip


KOMUNITETI
Prezantohuni
Dashuria
Rina Shqiptare
Bisede e Lire
Seksualiteti
Kuriozitete
Barsaleta
Kinematografia
Thashetheme
Letersia
Sporti


Ndihme
Kontakto
Kerko
Kush jemi?
 
Board Menu
 Postimet e reja
 Pėrgjigje tė reja
 Pėrdorues
 Ndihmė
 
Online Users
7 pėrdorues nė linjė:
4  Vizitorė
0  Anonimė
3  Tė Dukshėm:
Endrito, Kliti, Kli$$i
 Klikimi i fundit
 
Random Image
Klikoni mbi Tė ta zmadhoni
sigurisht
 
Faqet Partnere
ZemerShqiptare.Com
Albinformatika.Com

Argetohu.Com

Bota Juaj.Com
Cokollata.Com

KosovaGoogle.Com
Tirana-Al.Com

TiranaLive.Com

Propozime.Com
Shkupi-Top.Com
ShkoShiko.net
UraShijakut.Com

Veriu.Com
 
last_downloads
Nuk ka file tek Shkarkimet
 
Postuesit me aktiv
#1 - poeti_perlotur
Rregj.: 03 Nen 2007
Postime: 71
#2 - gishteza
Rregj.: 02 Nen 2007
Postime: 52
#3 - Endrito
Rregj.: 02 Nen 2007
Postime: 48
#4 - diall
Rregj.: 03 Nen 2007
Postime: 23

free
Free Download Manager
Free Download Manager
mp3-video-games

ora
::TEMA NGA FORUMI
           Kryezitete
           ::Dashuria::
     Prezantouni ne forum
          Tema te Lira
           ::Humori::
     Vajzat kerkojn djem
     Djemt kerkojn Vajza


nen forume
Shoqerore:
Rregullat
Prezantoni Veten
Pershendetje dhe Urime
Diskutime Shoqerore
Romanca
Albumi Fotografik
Bota Studentore
Chit-Chat
Studime dhe Sondazhe

Webmasters:
Affiliate Programs
Interneti
Informatike Dhe Programim

Shkarkime:
Audio
Video
Programe
shkarko Filma Shqip
 Dashuri Me Krisma
 
Dasma e Sakos
 
Debatik - Coli
 
Detyre e Posatcme
 
Dimri i fundit
 
Brazdat
 Bolero
 Besa e Kuqe
 Cifti i Lumtur
 
Fortuna
 
Gjeneral Gramafoni
 
Guna permbi tela
 Komisari Drites
 Hije qe mbeten pas
 I dashur Armik
 
Intendenti
 
Kapedani
 
Koncert ne vitin 1936
 
Kthimi i Ushtrise Se Vdekur
 
Kur Zbardhi Nje Dite
 
Lulekuqet mbi mure
 Liri a Vdekje
 
14-vjec Dhender
 
Plaku dhe Hasmi
 
Plumbi prej plasteline
 
Prefekti
 
Rrethimi vogel
 
Rruge te Bardha
 
Rrugicat qe kerkonin diell
 
Shirat e Vjeshtes
 
Shoku yn Tili
foto

erga

photoo

chat
Launch the Userplane Webchat
Sondazh
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 14 mė Mon Aug 23, 2010 3:37 pm
radio zemra
 
        Top Albania Radio_________________________
Statistikat
Forumi ka 31 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri antonello derek

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 30 artikuj v 18 temat
gjuha

Tracked by Histats.com
muziii
hppp
muzik greek
kkkk
tv

Author: hollywoodtv
Keywords: Britney Spears Four Seasons Hotel Hollywoodtv
Added: December 12, 2007

]]> https://www.youtube.com/?v=mbm7rlnb3EA Wed, 12 Dec 2007 23:43:47 -0800 Britney Spears Comes Out Of Hiding - HOLLYWOOD.TV Britney Spears Four Seasons Hotel Hollywoodtv hollywoodtv rss@youtube.com (davedays) Guitar Hero 3! OMG EXPERT SKILLZ https://www.youtube.com/?v=P__dftbPsyc